APIE MUS

Trumpai apie mus

Jau eilę metų mes sėkmingai teikiame profesionalias bei  kokybiškas vertimų paslaugas aptarnaudami klientus ne tik Lietuvoje bet ir už jos ribų. Stengdamiesi pateisinti savo klientų poreikius esame  subūrę  stiprią profesionalių, ilgalaikę patirtį turinčių vertėjų komandą. Mūsų svarbiausias tikslas suteikti  klientams kokybiškas paslaugas, atitinkančias pačius įvairiausius jų poreikius ir idėjas. Vykdydami savo veiklą stengiamės vadovautis šiais principais:

 • Operatyvumas – kiekvienas iš mūsų savo gyvenime  ne kartą esame susidūrę su situacija, kai reikia priimti skubius ir neatidėliotinus sprendimus. Todėl puikiai suprantame savo klientų poreikį norimą paslaugą gauti kuo skubiau. Atsižvelgdami į klientų pageidavimus stengiamės gautus užsakymus atlikti per kuo trumpesnį laiką.
 • Konfidencialumas – suprasdami konfidencialumo svarbą teikiant vertimo paslaugas jam skiriame ypatingą dėmesį.
 • Atsakomybė – tik atsakingas požiūris į kiekvieną  klientą užtikrina kokybiškų paslaugų teikimą.

7

Prioritetai:

 • Požiūris į klientą.

  Visuomet stengiamės įsijausti į kiekvieno kliento situaciją ir įvertinti jo poreikius. Nesvarbu ar mūsų klientas yra didžiulė įmonė ar paprastas žmogus.

 • Ilgametė darbo patirtis.

  Turime sukaupę nemažai darbo patirties  šioje srityje ir gerai žinome visas šio darbo subtilybes;

 • Didelė kalbų įvairovė.

  Žinodami jog galimybės pažinti įvairias šalis bei tų šalių kultūras yra neribotos, mes galime pasiūlyti didelę kalbų įvairovę;

 • Profesionalumas.

  Mums svarbiausia profesionalus požiūris į darbą. Todėl visada ieškome racionaliausio sprendimo pateisinančio kliento lūkesčiu ir užtikrinančio jo pasitikėjimą mumis. Nes kiekvieno kliento pasitikėjimas yra mūsų geriausias įvertinimas.